PŘESNÉ AUTOPOTAHY

Kožený potah volantu

Kožený potah volantu z pravé kůže je vynikajícím prostředkem pro zlepšení pohodlí a bezpečnosti jízdy. Je vyrobený z telecí vysoce kvalitní vrchní kůže, která zaručuje, že potah je velmi příjemný na dotek. Měkká mikroporézní vrstva na vnitřní straně potahu tlumí vibrace přecházející na volant a společně se speciálně upravenou kůží poskytuje pohodlné a bezpečné držení volantu. Potah se nepřehřívá ani na prudkém slunci. Vzimě vytváří pocit tepla. Po zapnutí topení cca 10 minut potah na volantu okamžitě začne akumulovat teplo a už po několika minutách je příjemný na dotek. Potah je pevně přichycený na volant, nepřetáčí se v žádném směru. Perfektně se přizpůsobí tvaru volantu a  výborně okopíruje i složitější tvary, jako jsou různé výstupky. Chrání volant před opotřebením a také dokáže výborně překrýt různé poškození volantu. Má velmi dlouhou životnost. Potah nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Kůže je upravená tak, že nepraská ani po letech. Balení obsahuje speciální šňůrku se zpevněnnými konci. které zaručují jednoduchou montáž.

V každém balení je podrobný návod na montáž.

Perfektní výsledek je za předpokladu, že je správně vybrán rozměr volantu dle aplikační tabulky. Potah se montuje přímo ve vozidle. Vhodné použití potahu zobrazuje ,,rozpis rozměrů volantů", ze kterého vyplývá, že tyto standartní velikosti potahů A,B obsáhnou 99% typů volantů.

Přesné a univerzální autokoberce

Textilní koberce

Zabraňují opotřebení původního čalounění podlahy a působí velmi elegantním dojmem. Spodní část je opatřena adhezní vrstvou, která zabraňuje jeji posouvání a shrnutí. Nabízíme koberce typové i univerzální.

 

Gumové koberce

Zabraňují prosáknutí vody a nečistot do čalounění podlahové plochy vozu. Jsou velmi odolné proti opotřebení a prošlapání. Velmi jednoduše se čistí, vyklepáním a opláchnutím vodou. Nabízíme koberce typové i univerzální.

Plastové vany do kufru

Tyto vany do zavazadlového prostoru jsou velmi praktické a zabraňují prosáknutí nečistot. Její protiskluzová úprava zabraňuje posouvání převáženého nákladu a tím zvyšuje bezpečnost Vašeho cestování. Pokud je vana znečištěna stačí ji výjmout, vyklepat popř. vymýt vodou. Tyto autodoplňky lze objednat na naší provozovně v České Třebové.

Strojní vyšívání

Výšivky

Na naše produkty zpracováváme výšivky dle přání a potřeb zákazníka (firemní loga, texty apod.), dále se zabýváme vyšiváním na textil (trika, montérky apod.). Používáme moderní technologie strojního vyšívání. Každá výšivka je zpracována s milimetrovou přesností.

 

 

 

 

 

 

img_0336
img_0337
img_0338
img_0339
img_0341
img_0342
img_0346
img_0347
img_0348
img_0349
img_0353
img_1662
img_4513
img_4549
img_4567

 
 

Rychlá navigace:Airplane

Cocpit design

Copyright Š+Š Design s.r.o. © 2015 All Rights Reserved.